21 червня, 2024
Ми в соцмережах

Хлопчиків більше: у Житомирській області з початку року народилося понад 2 400 дітей

  • Фото: ілюстративне
  • 24 травня, 2024 11:18

За інформацією Департаменту охорони здоров’я Житомирської ОВА, у період з 01 січня по 24 травня поточного року в пологових відділеннях закладів охорони здоров’я області народилось 2 446 дитини, з них 1269 хлопчиків та 1177 дівчаток.

"У періоди військових викликів кожне новонароджене життя стає особливою надією та символом майбутнього. Попри складні обставини, медичні заклади області продовжують надавати високоякісну допомогу породіллям, забезпечуючи належні умови для народження та розвитку нових громадян країни", - йдеться в повідомленні.

Нагадуємо, що в умовах воєнного стану лікарі можуть прийняти вагітних без направлення. У тих медзакладах, які мають відповідний договір з НСЗУ, вагітні жінки мають можливість спостерігатися безоплатно й отримувати весь перелік необхідних послуг — від розробки індивідуального плану ведення вагітності до необхідних лабораторних аналізів та інструментальних обстежень.

Раніше Журнал Житомира повідомляв, що У Житомирській області «пакунок малюка» отримало понад 400 батьків новонароджених.

Також нагадаємо корисні поради Бебі-бокс або гроші. Де розрахуватись карткою Пакунок малюка у Житомирі.

Поділитись

Новини по темі: