21 червня, 2024
Ми в соцмережах

Фотопастка в заповіднику на Житомирщині піймала багатодітну лисицю з грайливими малюками

  • Фото: фотопастка Поліського заповідника
  • 27 травня, 2024 10:21

Новинами з лисячих нір поділився Поліський природний заповідник. Камери фотопасток зафіксували рутину мами-лисиці, трапези та грайливих її дитинчат.

"Фотопастка – справжнє диво. Адже з її допомогою ми можемо відслідкувати моменти життя тварин, особливо норних. Отже, наша лисичка досить частенько щось смачненьке приносить, адже у неї вже з'явилися малюки. Принаймні одного разу вона вполювала щось маленьке, можливо якесь пташеня, а двічи то були впольовані в лісі пташечки трохи завеличкі", - йдеться в повідомленні.

Фото: фотопастка

Також фахівчиня заповідника Ольга Бєльська додає, що лисенята народилися десь в середині квітня.

"Поки ми ще не відслідковували ймовірну дату цього дійства. Проте, вперше лисенята покидають нору приблизно у місячному віці. Вперше вихід малюка було зафіксовано 12 травня в 00:39 (фотопастка показує 12:39) – маленькі зірочки-оченята за хвостиком лисиці. А вже зранку всі 5 лисенят вирішили подивитися що там, поза рідним гніздечком. Малюки, не зважаючи на свій вік, досить сміливі і самостійні! Блукають довкола нір, вивчають територію" - зазначає Ольга.

Пізніше на сторінці заповідника доповнили відео, де нарахували 7 малюків.

"Допитливі, жваві, трохи незграбні, і дуже непосидючі. Під пильним оком матусі, лисенята досліджують світ", - йдеться в описі відео.

Нагадаємо, що У Поліському заповіднику фотопастка зафіксувала рідкісного борсука.

Поділитись

Новини по темі: