Ми в соцмережах

У Житомирській області цілі медзаклади відмовляються робити щеплення від COVID-19

  • 29 березня, 2021 14:32
У Житомирській області триває вакцинація проти коронавірусу і за минулу добу щеплення отримали 120 осіб. Проте в ОДА говорять, що в області є декілька медкзакладів, в яких працівники не погодилися вакцинуватися.

"Я зараз не хочу їх озвучувати, але є такі медпрацівники та заклади охорони здоров'я, які зовсім не погодилися на вакцинацію. Є лікарні, в яких 50% працівників вакциновані, є лікарні, в яких 30 і 20%, але ще раз хочу повторити, будь ласка, медпрацівники, записуйтеся на щеплення, тому що це ваша безпека", – повідомила під час онлайн-брифінгу заступниця голови Житомирської облдержадміністрації Наталія Остапченко.

Станом на 29 березня на Житомирщині вакциновано 6 101 особу.
 

"Серед працівників первинної медичної допомоги вакциновано 605 людей, працівників екстреної медичної допомоги – 178, працівників лікарень, які надають допомогу пацієнтам з COVID – 990, працівників системи громадського здоров'я – 137, працівників відомчих закладів охорони здоров'я – 110, працівників приватних лікарень – 370", – розповіла Наталія Остапченко.


Крім того, в межах області вакцинували 302 соцпрацівників та 1 433 працівників структур держбезпеки, до яких належать рятувальники, поліцейські, військові, нацгвардійці, прикордонники та працівники СБУ.

В Україні від початку вакцинальної кампанії щеплено проти коронавірусу 198 465 осіб.
 

Вакцинація в Україні


З 24 лютого в країні розпочалася вакцинація проти коронавірусу. Першими вакцинують медиків, які працюють із хворими на COVID-19, та військових. Щеплення також зробили міністр охорони здоров'я Максим Степанов, головний санітарний лікар Віктор Ляшко та президент Володимир Зеленський.

Наразі вакцинують в Україні препаратом CoviShield. Він розроблений Oxford/AstraZeneca та виробляється на потужностях в Індії. Фактично CoviShield – це та сама «оксфордська» вакцина, яку для локального індійського ринку випускає Serum Institute India. В Україні препарат зареєстрували для екстреного використання.

У Житомирській області першим вакцину проти COVID-19 отримав завідувач відділення міської лікарні №2.
Поділитись

Новини по темі: