Ми в соцмережах

У лікарнях області 316 пацієнтів з COVID-19 знаходяться на кисневій підтримці

  • 23 листопада, 2020 15:43
У медичних закладах Житомирської області серед активних хворих на COVID-19 на кисневій підтримці знаходяться 316 осіб, до апаратів ШВЛ підключено 19 пацієнтів.

Про це під час щотижневого онлайн-брифінгу щодо епідемічної ситуації в області зазначив начальник Управління охорони здоров’я Житомирської ОДА Микола Суслик.

Він додав, що за минулий тиждень у лікарнях Житомирської області 175 ліжок забезпечили киснем. Крім цього, під час брифінгу заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко повідомила, що у стадії закупівлі перебуває 171 кисневий концентратор, а також додатково планується придбання 310 кисневих концентраторів для медичних закладів області.
 

“У лікарнях Житомирської області сьогодні є 290 кисневих концентраторів. У стадії закупівлі за кошти державної цільової субвенції – 171 кисневий концентратор, а також за додаткові кошти у розмірі 20,5 мільйонів гривень, які найближчим часом надійдуть до області, планується придбання ще 310 концентраторів“, – зазначила Наталія Остапченко.


Станом на 23 листопада у лікарнях Житомирської області хворими на COVID-19 зайнято 46,2% від загальної кількості ліжок. За минулий тиждень кількість ліжкомісць збільшилася на 51 одиницю. 

Поділитись

Новини по темі: