Ми в соцмережах

У Житомирській області лікарні другої хвилі готують до прийому хворих на COVID-19

  • 30 жовтня, 2020 17:44
У Житомирській області ситуація з COVID-19 погіршується з кожним днем. У лікарнях першої хвилі станом на 30 жовтня завантаженість ліжок становить 95,6%.

Тож вже незабаром прийом хворих на коронавірус розпочнеться у лікарнях другої хвилі. Там для пацієнтів є 313 ліжок. Про це розповів голова ОДА Віталій Бунечко.
 

"Коронавірусних хворих на Житомирщині лише за місяць побільшало у понад 2 рази. Більше 6 тисяч жителів області отримали підтверджений діагноз коронавірусної хвороби. І ця кількість зростає щодня. Станом на ранок, завантаженість ліжок становить 95,6%. Аби прийняти всіх важких пацієнтів, у лікарнях першої хвилі всього є 1382 місця, які визначені для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19. Наразі 710 ліжок зайняті хворими на коронавірус, а 611 – тими, хто має підозру на зараження.

Натомість, у закладах охорони здоров’я другої хвилі забезпечено 313 ліжок для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим COVID-19, а саме у: Житомирі – 91 ліжко, Баранівському районі – 51, Ружинському районі – 50, Радомишлі – 51, Бердичівському районі – 30 та Попільнянському районі – 40", – зазначив Бунечко.


Вже до 2 листопада обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій рекомендуватиме повністю перепрофілювати під лікування хворих на COVID-19 лікарні в Коростишеві, Черняхові, Бердичеві та Малині загальною кількістю 186 ліжок. 

Також в планах додати до переліку закладів охорони здоров’я для госпіталізації пацієнтів з COVID-19 корпус обласної клінічної лікарні імені Гербачевського у кількості 330 ліжок.

За словами Віталія Бунечко, Житомирщина отримала з державного бюджету субвенцію у розмірі 18,4 мільйони гривень, що дасть змогу отримати фінресурс на закупівлю кисневого обладнання на 385 ліжок.

Як повідомляв "Журнал Житомира", 5 міст та 13 районів Житомирщини з 2 листопада знаходитимуться у червоній зоні карантину.
Поділитись

Новини по темі: