21 травня, 2022
Ми в соцмережах

На Житомирщині створюють новий маршрут, який покаже туристам красу півночі області

  • 2 травня, 2019 8:58
  • 1162
На півночі Житомирської області незабаром може з’явитися новий цікавий туристичний маршрут, за яким можна збиратися у подорож на декілька днів.

Як повідомили «ЖЖ» в облдержадміністрації, новий туристичний маршрут проходитиме цікавими природними, історичними та культурними пам’ятками одразу чотирьох громад: Овруцька ОТГ – Словечанська ОТГ – Олевська ОТГ – Народицька ОТГ.
 

«Цей маршрут проходитиме історичними та культурними місцями. Розпочнеться з Овруча з церкви ХІІ століття, далі Словечанського кряжу – унікальні природні яри, водоспади, кар’єри. На цьому ж шляху у селі Хлупляни плануємо реставрувати панський маєток та створити на базі міні-готель, велосипедну станцію. Далі у Словечанській громаді відвідування старовинного містечка в с. Городище, Поліського заповідника. Потім лісовою дорогою до Олевської громади. А там усім відоме Камінне село, шлях вздовж річки Уборть до Народицької ОТГ, в якій обов’язкове відвідування села Базар, а також територій постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС», – розповідає начальник відділу економічного розвитку і залучення інвестицій Овруцької ОТГ Оксана Левківська.


Наразі працюють над деталізацією туристичного маршруту, розробленням мапи майбутньої подорожі. Планують створити по маршруту сувенірні ринки з доробками місцевих умільців. За словами Оксани Левківської, після створення проекту планується залучити грантові кошти на його реалізацію.

Нагадаємо, раніше уздовж туристичного маршруту до «Кам'яного села» на Житомирщині встановили вказівні знаки та інформаційний щит з картою.
Поділитись

Новини по темі: