2 серпня, 2025
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Культура
  • У Житомирі космічний ювіляр - 55 років Музею космонавтики імені С. П. Корольова

У Житомирі космічний ювіляр - 55 років Музею космонавтики імені С. П. Корольова

  • Фото: Управління культури та туризму
  • 1 серпня, 2025 15:34

31 липня у Житомирі відбулися урочистості з нагоди 55‑ї річниці заснування легендарного музею, що зберігає пам’ять про всесвітньо відомого конструктора та нашого земляка Сергія Павловича Корольова.

Про це передає Управління культури та туризму Житомирської ОВА.

"Під час святкування звучали вітання від партнерів і друзів музею з усього світу, відзнаки отримали наукові співробітники та ті, хто багато років присвячує себе популяризації історії космонавтики. Привітали колектив і представники обласної та міської влади", - йдеться в повідомленні.

 
 
 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений PROкультуру. Zhytomyr. Культура (@ilonkakolodii)

Цікаві факти з історії музею

 

Музей відкрив свої двері у 1970 році на батьківщині Головного конструктора – у Житомирі, ставши першим у колишньому СРСР музеєм космонавтики.

Саме тут зберігаються унікальні експонати, подаровані космонавтами та конструкторами: капсули, макети, особисті речі Сергія Корольова.

За 55 років музей став науково-просвітницьким центром світового рівня і щороку приймає тисячі гостей з різних країн.

Музей імені С. П. Корольова – це місце, де минуле підкорення космосу зустрічається з майбутнім. Якщо ви ще не були там – обов’язково завітайте та відчуйте дух мрії, що змінює світ!

Поділитись

Новини по темі: