Ми в соцмережах
  • Головна
  • Культура
  • Відомий житомирський лялькар просить фінансової підтримки, аби представити Україну на фестивалі в Тунісі

Відомий житомирський лялькар просить фінансової підтримки, аби представити Україну на фестивалі в Тунісі

  • 8 лютого, 2022 10:03
Театр маріонеток "Комплімент" відомого лялькаря Сергія Соловйова було запрошено на престижний міжнародний фестиваль в Тунісі. Про це Соловйов повідомив на своїй сторінці в соцмережі. 

За словами чоловіка, організатори фестивалю взяли на себе більшість витрат. Проте, для польоту в Туніс житомирянину потрібно ще близько 18 000 гривень.
 

"В результаті перемовин ми досягли взаємної згоди на те, що виключно для нас, приймаюча сторона бере на себе більшу частину забезпечення нашої участі у фестивалі. Справа за малим... Дістатися у аеропорт Бориспіль з багажем, заплатити за зайву вагу багажу (ляльки, ширма та ін.), кілька разів пройти обов'язкові ПЦР тести в Україні, та в Тунісі. І мати з собою кошти на представницькі, транзитні та непередбачені витрати. За моїми підрахунками, це близько 18000 гривень", - йдеться у повідомленні.


Лялькар звернувся до всіх небайдужих житомирян з проханням підтримати його фінансово.

"Підтримайте Театр "Комплімент", щоб представити Україну на міжнародному рівні. Ось номер картки для зарахування коштів. 5363542019092395 ПриватБанк. Ціль "Участь у фестивалі JAMP", - додав Сергій Соловйов.

Поділитись

Новини по темі: