18 травня, 2022
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Культура
  • Children Kinofest цього року пройде онлайн: житомирян запрошують на безкоштовні перегляди фільмів

Children Kinofest цього року пройде онлайн: житомирян запрошують на безкоштовні перегляди фільмів

  • 21 травня, 2020 8:28
  • 713
VІІ Фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків Чілдрен Кінофест цього року відбудеться онлайн – з 29 травня по 7 червня. Як і завжди, фільми програми можна буде подивитись безкоштовно. 

Покази конкурсної програми триватимуть протягом 7 днів, переглянути їх можна буде у будь-який зручний час на сайті фестивалю childrenkinofest.com.
 

«Карантинні обмеження не дають змоги провести фестиваль так, як ми звикли – у понад 20 містах України, з повними залами на тисячі та сотні маленьких глядачів. Але це не тільки виклики, а й неймовірні можливості – Совеня Чарлі та Чілдрен Кінофест цього року можуть завітати у кожен український дім», – коментують перенесення фестивалю в онлайн-формат організатори.


До конкурсної програми фестивалю увійдуть фільми для аудиторії віком від 4 років, відібрані командою Чілдрен Кінофесту на найбільших європейських кінооглядах для дітей та підлітків. Поза конкурсом юні глядачі продовжать знайомитися з історією кінематографа: у попередні роки ця секція представила ретроспективи першовідкривачів зі світу кіно – Чарлі Чапліна, Бастера Кітона, Лотти Райнігер, Жоржа Мельєса та братів Люм’єр. 

Фільм, який стане переможцем цьогорічного Чілдрен Кінофесту, як і завжди, обере аудиторія – після перегляду фільмів конкурсної програми глядачам буде запропоновано оцінити свої враження.
Поділитись

Новини по темі: