Ми в соцмережах
  • Головна
  • Культура
  • Житомирський краєзнавчий музей очолить його колишній директор Роман Насонов. ФОТО

Житомирський краєзнавчий музей очолить його колишній директор Роман Насонов. ФОТО

  • 12 грудня, 2019 8:28
В обласній раді 11 грудня відбулось засідання конкурсної комісії на заміщення посади директора Житомирського обласного краєзнавчого музея. Для участі у конкурсі свої документи подали 4 претенденти: Микола Весельський, Роман Насонов, Тетяна Парфентієва та Ірина Михалець.

Як повідомляє пресслужба облради, через невідповідність поданих документів Тетяну Парфентієву та Ірину Михалець не змогли взяти участь у конкурсі.

Після цього відбулися співбесіди з тими кандидатами, документи яких відповідали усім необхідним вимогам. Кожен кандидат на посаду презентував свій план розвитку закладу на 1 рік та на 5 років, а також коротко інформував про власну біографію та трудовий шлях.

Голосування за кожну кандидатуру було відкритим. 

Згідно з рішенням комісії на заміщення вакантної посади директора Житомирського обласного краєзнавчого музею погоджено кандидатуру Романа Насонова, який вже успішно очолював цей заклад з 2015 по 2018 роки.

Кандидатуру Романа Насонова буде внесено на розгляд профільної постійної комісії обласної ради з гуманітарних питань. Остаточне рішення мають прийняти депутати під час чергової сесії, яка відбудеться 18 грудня.Поділитись

Новини по темі: