Ми в соцмережах

MARUV перемогла у нацвідборі на «Євробачення-2019». ВІДЕО

  • 23 лютого, 2019 23:58
  • 2

23 лютого в Києві відбувся фінал національного відбору на міжнародний пісенний конкурс "Євробачення-2019", пряму трансляцію якого глядачі дивилися наживо на телеканалах Суспільного мовлення і телеканалах регіональних філій та СТБ.

У фіналі національного відбору змагалися шість виконавців: гурти Freedom jazz, YUKO, MARUV, Brunettes Shoot Blondes, KAZKA та ANNA MARIA.

Глядачі й члени журі (Джамала, Андрій Данилко та Євген Філатов) проголосували за виконавців так:

  • Freedom jazz одержали 6 балів від суддів та 4 бали від глядачів
  • YUKO одержали 4 бали від суддів та 1 бал від глядачів
  • MARUV одержала 5 балів від суддів та 6 бали від глядачів
  • Brunettes Shoot Blondes одержали 2 бали від суддів та 3 бали від глядачів
  • KAZKA одержали 3 бали від суддів та 5 балів від глядачів
  • ANNA MARIA одержали 1 бал від суддів та 2 бали від глядачів


Отже, найбільшу сумарну кількість голосів, 11 балів, здобула MARUV з піснею Siren song. Суспільний мовник надав переможцю нацвідбору на ознайомлення договір з умовами участі в міжнародному пісенному конкурсі "Євробачення".

Офіційне оголошення представника від України на "Євробаченні-2019" відбудеться по завершенні перевірки музикантів на відповідність умовам та після підписання договору.

 

Поділитись

Новини по темі:

Комментарии

24 лютого, 2019 16:58:24

О, тут правильніший заголовок. Закладаюсь, що ці стриптизерки не поїдуть

Роман Пакляченко
28 лютого, 2019 15:13:00

Да такого порно,я ще не бачив, Хто їх вибрав та підтримував в жюрі треба до психіатора негайно. І більше не допускати до конкурса,дешевий бордель. <img src="/.s/sm/23/cry.gif" border="0" align="absmiddle" alt="cry" /> <img src="/.s/sm/23/surprised.gif" border="0" align="absmiddle" alt="surprised" /> <img src="/.s/sm/23/angry.gif" border="0" align="absmiddle" alt="angry" /> <img src="/.s/sm/23/cool.gif" border="0" align="absmiddle" alt="cool" /> <img src="/.s/sm/23/wacko.gif" border="0" align="absmiddle" alt="wacko" />