Але не тільки ковані вироби можна було побачити на виставці, що проходила протягом усього дня. Ковальська весна дозволила мешканцям та гостям міста ознайомитися з процесом виробництва залізних речей - справжніх витворів мистецтва.
- Таким чином ми можемо подарувати місту свято. Ковальським молотками і маленькими вогнищами хочемо запалити вогонь в серцях людей і закликати весну, - зазначила організатор акції «Ковальська весна» Наталія Іванова.
За словами Іванової, цей захід - лише маленька репетиція, адже влітку в Житомирі відбудеться II Всеукраїнський фестиваль ковальського мистецтва.
У цей день, житомиряни відчули дух ковальського молота і побачили старовинні українські кузні. Але крім цього, всі присутні мали можливість стати свідками справжніх лицарських турнірів. Це також були тренування історичного бою.
- Великий лицарський турнір буде проходити під селом Левків з 29 квітня по 02 травня. У змаганнях візьмуть участь представники не тільки всієї України, а й Росії та Молдови, - додав Святослав Антонюк, голова військово-історичного клубу.