10 серпня, 2022
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Кримінал
  • Жителька Житомирщини заплатила 200 000 грн за спілкування зі "справжньою ворожкою"

Жителька Житомирщини заплатила 200 000 грн за спілкування зі "справжньою ворожкою"

  • Фото: ілюстративне / iStock
  • 5 липня, 2022 11:35

Жителька Житомирської області протягом року витратила 200 тисяч гривень на сеанси спілкування з "ворожкою", яка мала допомогти вирішити складні життєві негаразди. Згодом жінка зрозуміла, що її ошукали, й звернулась до поліції.

Про це повідомили в поліції Житомирської області.

"Заявниця розповіла, що якось 27-річна сусідка розповіла їй про "справжню" ворожку. Вона запропонувала посередництво у спілкуванні з ясновидицею та повідомила, що для оплати такої роботи необхідно переказати кошти на її банківську картку. Жінка погодилась та упродовж року неодноразово користувалась "послугами" ворожки, вірячи, що отримує певну допомогу", - розповіли в поліції.

За інформацією правоохоронців, жінка щоразу переказувала на фінансовий рахунок сусідки від кількох тисяч до кількох десятків тисяч гривень. Загальна сума таких переказів склала близько 200 тисяч гривень. І лише нещодавно жінка зрозуміла, що дозволила себе ошукати та звернулася до правоохоронців.

Поліцейські розпочали кримінальне провадження за ч. 2 ст. 190 (Шахрайство) КК України. 

Вони опитали жінку, на яку вказала заявниця й та визнала свою провину. Попередньо, чужі кошти вона використала для оплати онлайн-ігор. 

Нині триває подальше досудове розслідування.

Поділитись

Новини по темі: