3 березня, 2024
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Кримінал
  • Заперечували агресію рф та називали ЗСУ зрадниками. Житомирянці та жителю області повідомлено підозру

Заперечували агресію рф та називали ЗСУ зрадниками. Житомирянці та жителю області повідомлено підозру

  • Фото: Житомирська обласна прокуратура
  • 12 лютого, 2024 11:46

Житомирянка та мешканець області отримали підозри у запереченні збройної агресії рф проти України.

Про це повідомляє Житомирська обласна прокуратура.

«Слідство встановило, що мешканка Житомира у січні 2023 року через соцмережу організувала у приміщенні бібліотеки зустріч із житомирянами. Вважаючи присутніх у залі своїми однодумцями, прихильниця російської ідеології виступила із промовою і сповістила, що у нас війни немає. Вона заперечила збройну агресію рф проти України, назвавши її внутрішнім збройним конфліктом, «спецоперацією». Підозрювана зневажливо висловлювалася про військовослужбовців ЗСУ, стверджувала, що вони не захищають суверенітет держави, а завойовують територію», — зазначають у прокуратурі.

Окрім цього, колаборантка назвала територіальні центри комплектування та соціальної підтримки незаконними, адже, на її думку, там займаються формуванням «приватної армії».


Фото: Житомирська обласна прокуратура

З глибокою ностальгією підозрювана згадувала СРСР та переконувала присутніх, що всі, хто сьогодні дає присягу українському народу – зрадники. Погляди «лекторки» розділив та схвалив житель приміського селища, який був присутній на зібранні у бібліотеці. Він зробив відеозапис виступу і розмістив на своєму відеохостингу, який має значну кількість підписників.

«Таким чином, виготовив та публічно поширив широкій аудиторії матеріали про заперечення збройної агресії рф проти України. Наразі підозрюваним обрано запобіжні заходи  – цілодобовий домашній арешт», — йдеться у повідомленні прокуратури.


Фото: Житомирська обласна прокуратура

Поділитись

Новини по темі: