22 червня, 2024
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Кримінал
  • Викрили «на гарячому»: адвокатка із Житомира вимагала 30 тисяч доларів за пом’якшення покарання

Викрили «на гарячому»: адвокатка із Житомира вимагала 30 тисяч доларів за пом’якшення покарання

  • Фото: прокуратури
  • 27 листопада, 2023 19:02

Адвокат міста Житомира, надаючи правову допомогу у кримінальному провадженні, запропонувала одному із підозрюваних посприяти у зміні слідчими кваліфікації його протиправних дій та, як наслідок – пом’якшення у майбутньому покарання за скоєний ним злочин. 

Про це 27 листопада повідомляє пресслужба Житомирської обласної прокуратури.

Вартість послуги оцінила у 30 тисяч доларів США.

"Днями адвоката викрили «на гарячому» після одержання неправомірної вигоди на суму 30 тисяч доларів США. Кошти вилучено. Керівником Житомирської обласної прокуратури здійснено повідомлення про підозру адвокату у підбурюванні до надання неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище за вчинення службовою особою в інтересах того, хто надає таку вигоду будь-якої дії з використанням наданого їй службового становища та заволодінні чужим майном в особливо великих розмірах шляхом обману (шахрайство) (ч. 5 ст. 190, ч. 4 ст. 27, ч. 3 ст. 369 КК України)", - повідомили в прокуратурі.

Наразі вирішується питання щодо обрання підозрюваній запобіжного заходу.

 Досудове розслідування проводить Другий слідчий відділ (з дислокацією у м. Житомирі) ТУ ДБР, розташований у м. Хмельницькому. Оперативний супровід - УСБ України в Житомирській області.

Поділитись

Новини по темі: