14 березня, 2025
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Кримінал
  • Викрав мотоцикл, щоб покататися: 17-річний парубок взяв транспорт з гаража у приватному подвір'ї

Викрав мотоцикл, щоб покататися: 17-річний парубок взяв транспорт з гаража у приватному подвір'ї

  • 14 березня, 2025 18:03

1️3 березня правоохоронці повідомлення про зникнення мотоцикла «KOVI Start 250» із гаража, розташованого в приватному обійсті у Радомишлі. Поліцейські встановили причетність до злочину 17-річного містянина та місцезнаходження транспортного засобу.

Про це повідомляють в поліції.

Попередньо встановлено, що юнак знав про наявність транспорту в гаражі, що належить місцевій жительці. На світанку, зірвавши замок, він потрапив до приміщення, викрав мотоцикл і поїхав кататися до лісового масиву. Пізніше транспортний засіб залишив неподалік та повернувся додому.

Хлопець визнав свою провину. Встановлено, що раніше він притягувався до відповідальності за вчинення аналогічного злочину. 

Транспортний засіб поліцейські вилучили.

Нині вирішується питання про повідомлення юнакові про підозру у вчинені кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 289 (Незаконне заволодіння транспортним засобом) КК України.

Згідно з чинним законодавством таке діяння карається від 5 до 8 років ув’язнення з конфіскацією майна або без такої.

Поділитись

Новини по темі: