17 червня, 2024
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Кримінал
  • В житомирських кафе пиво наливають навіть 15-річним підліткам: рейд поліції по закладах

В житомирських кафе пиво наливають навіть 15-річним підліткам: рейд поліції по закладах

  • Фото: ілюстративне, unsplash
  • 23 грудня, 2022 13:13

У Житомирі правоохоронці під час рейду по закладах харчування виявили декілька фактів продажу алкоголю неповнолітнім. Зокрема, поліцейські задокументували випадки відпочинку в кафе-барах Житомира неповнолітніх з пивними кухлями.

"Так, за столиком одного з кафетеріїв у центрі міста правоохоронці помітили трьох юнаків з кухлями пива. Під час перевірки виявилось, що всі неповнолітні (двом по 17 та одному – 15 років). Пиво їм продали працівники закладу, не перевіривши їх вік", - інформує поліція Житомирської області.

Двох студентів з алкоголем застали поліцейські під час перевірки ще одного кафе-бару по вул. Великій Бердичівській. 

А у мікрорайоні Корбутівка 16-річна відвідувачка розважального закладу теж без особливих труднощів отримала замовлений у барі алкогольний напій.

Відносно осіб, які продали спиртне юнакам і юначкам, складені протоколи за ч. 2 ст. 156 КУпАП. Матеріали направлені на розгляд адмінкомісій, за рішенням яких до винуватців будуть застосовані штрафні санкції.

Поліцейські закликають працівників торгових і розважальних закладів бути відповідальними й не порушувати чинне законодавство. 

"Перед тим, як продати відвідувачу цигарки чи алкоголь, не забудьте поцікавитись, чи виповнилось замовнику 18 років", - наголошують правоохоронці.

Поділитись

Новини по темі: