Ми в соцмережах
  • Головна
  • Кримінал
  • У Житомирі під час комендантської години патрулюють вулиці та виявляють порушників

У Житомирі під час комендантської години патрулюють вулиці та виявляють порушників

  • Фото: поліція
  • 18 травня, 2022 11:25

У Житомирі щоденно на патрулювання залучається близько сотні правоохоронців. Частина з них працює у денний час, інші ж – забезпечують спокій містян уночі. 

Як повідомили в поліції Житомирської області, під час комендантської години вони контролюють дотримання громадянами визначених обмежень.

"У нічний час піші та автопатрулі виявляють порушників чинного законодавства, у тому числі комендантської години", – розповідає начальник відділу превенції Житомирського районного управління поліції Олег Петелюк.

У разі виявлення таких громадян, їх доставляють до найближчого відділку поліції, де перевіряють документи та з’ясовують причини таких порушень. 

Окрім недотримання правил комендантської години, правоохоронці фіксують порушення ними норм адміністративного чи кримінального законодавства.

Тільки упродовж останнього тижня поліцейські припинили понад півсотні адміністративних правопорушень, що були вчинені у нічний час. Серед них – дрібне хуліганство, розпиття спиртних напоїв та куріння у громадських місцях. 

Нагадаємо, у Житомирській області комендантська година діє з 23:00 до 05:00.

Поділитись

Новини по темі: