24 травня, 2024
Ми в соцмережах

У Малині продавщиця продала трьом підліткам 4 літри алкоголю

  • Фото: поліції
  • 17 квітня, 2023 19:08

У Житомирській області до лікарні госпіталізували непритомного підлітка після вживання алкоголю у парку. Загалом поліція викрила уже 11 випадків продажу алкоголю та сигарет неповнолітнім. 

Про це 17 квітня повідомляє поліція Житомирської області.

Такі правопорушення ювенальні поліцейські зафіксували у всіх чотирьох районах Житомирщини. 

"У Малині медики повідомили поліцейських про доставлення до лікарні непритомного хлопця. У підлітка діагностували алкогольну інтоксикацію. Поліцейські з’ясували, що юнак вживав пиво разом зі ще двома однолітками у місцевому парку. На цю обставину, а також на те, що одному з хлопців стало зле, звернули увагу небайдужі перехожі. Вони й викликали «швидку». На щастя, медичну допомогу підлітку надали вчасно, тож згодом він прийшов до тями", - повідомили в поліції.

Працівники ювенальної превенції встановили, що хлопці придбали 4 літри пива в одній з міських крамниць. Продавчиня виправдовувалася, що, мовляв, запитала у покупців документи й вони показали паспорти. От тільки на їх вік вона не звернула уваги.

"Щодо працівниці торговельного закладу поліцейські склали адміністративний протокол за ст. 156 (Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями, тютюновими виробами…) КУпАП. Водночас матеріали про подію направлені й до державної податкової служби для притягнення власника крамниці до відповідальності, у тому числі розгляду питання щодо позбавлення його ліцензії на торгівлю вказаними товарами", - зазначили в поліції.

Адміністративну відповідальність за ст. 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей) КУпАП понесли й батьки підлітків.

З початку року на Житомирщині ювенальні поліцейські задокументували 80 таких випадків.

Поділитись

Новини по темі: