12 серпня, 2025
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Кримінал
  • Серійного наркозбувача з Житомирщини відправили за ґрати на 7 років із конфіскацією майна

Серійного наркозбувача з Житомирщини відправили за ґрати на 7 років із конфіскацією майна

  • Фото: ілюстративне
  • 12 серпня, 2025 13:37

За виготовлення та збут амфетаміну жителя Житомирського району засуджено до 7 років 1 місяця позбавлення волі із конфіскацією майна.

Про це 12 серпня повідомила пресслужба Житомирської обласної прокуратури.

"За публічного обвинувачення прокурора Житомирської окружної прокуратури засуджено жителя Житомирського району за незаконне придбання, зберігання і збут психотропної речовини амфетаміну та його виготовлення (ч.ч. 1, 2 ст. 307, ч. 2 ст. 309, ч. 1 ст. 311 КК України).

Слідство встановило, що 35-річний житель Новогуйвинської громади незаконно придбав прекурсори для виготовлення психотропної речовини амфетаміну, обіг якої обмежено, з метою подальшого її збуту", - йдеться в повідомленні.

Під час санкціонованого обшуку за місцем проживання обвинуваченого, правоохоронці вилучили 7,48202 г амфетаміну, що відноситься до великих розмірів та 1,0142 г прекурсору фенілнітропропену.

У судовому засіданні чоловік, який був неодноразово засуджений за аналогічні злочини, свою вину визнав повністю та щиро розкаявся.

Житомирський районний суд Житомирської області визнав чоловіка винним та призначив покарання у виді 7 років 1 місяця позбавлення волі із конфіскацією майна.

Вирок набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги.

Поділитись

Новини по темі: