10 серпня, 2022
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Кримінал
  • Розведення риби у державному водосховищі вартістю 228 млн грн: підприємництво по-житомирськи

Розведення риби у державному водосховищі вартістю 228 млн грн: підприємництво по-житомирськи

  • Фото: Житомирська обласна прокуратура
  • 4 липня, 2022 18:31

Прокурори Коростишівської окружної прокуратури приклали максимальну кількість зусиль для прийняття судом вірного рішення з приводу Карабачинського водосховища загальною вартістю 228 млн гривень. Водосховище, що знаходиться на території Брусилівської об’єднаної територіальної громади, раніше було незаконно привласнено.

Про це інформує Житомирська обласна прокуратура.

Раніше працівниками служби повідомлялось про самовільне зайняття водосховища площею 217 га та 268 га прибережної території. В 2019 році місцеве товариство, не маючи на це відповідних дозволів, почало використання території для власних потреб.

«Це грубе порушення чинного законодавства. Знехтувавши усіма заборонами, щодо цивільного призначення водосховища – регулювання водного режиму р. Здвиж та накопичення води з метою уникнення надзвичайних ситуацій, товариство займалося розведенням риби у промислових масштабах», - говорить один з прокурорів.

Господарським судом Житомирської області, а також Житомирським апеляційним судом, визнано незаконність використання території водосховища відповідним товариством та доведено необхідність його повернення у державну власність.

Поділитись

Новини по темі: