3 березня, 2024
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Кримінал
  • Не видав чек – отримав штраф: магазин в центрі Житомира зловили на порушенні

Не видав чек – отримав штраф: магазин в центрі Житомира зловили на порушенні

  • Фото: vpered.od.ua
  • 23 листопада, 2023 11:51

У Житомирі встановили черговий факт порушення при перевірці магазину одягу та взуття.

Про це повідомляє Житомирська обласна військова адміністрація.

ГУ ДПС регулярно перевіряє субʼєкти господарювання Житомирщини щодо дотримання норм діючого законодавства під час проведення розрахункових операцій.

«Нещодавно, фахівцями відділу фактичних перевірок, у ході розгляду одного зі звернень, що надійшло на адресу ГУ ДПС у Житомирській області, проведено перевірку одного з мережевих магазинів одягу та взуття, що знаходиться в центрі міста Житомира. В ході проведення перевірки встановлено факт не видачі розрахункового документа під час проведення контрольно-розрахункової операції та надлишок готівкових коштів на місці проведення готівкових більш ніж на 3 тис. грн., що свідчить про систематичне проведення готівкових розрахунків без застосування РРО», — йдеться у повідомленні.

Окрім цього, в магазині виявили працівника, який виконує роботу без належного оформлення трудових відносин.

Порушники отримають штрафні санкції відповідно до закону. На особу складено та направлено до суду протокол про адміністративне правопорушення.

Копії матеріалів також направлено до Центрально-Західного управління державної служби з питань праці, де розглянуть питання щодо роботи працівника без належного оформлення трудових відносин.

Поділитись

Новини по темі: