Ми в соцмережах

Наркотичні оборудки в одній з поліклінік Житомира

  • Фото: Національна поліція
  • 22 червня, 2022 14:23

21 червня оперативниками Національної поліції в Житомирській області в кабінеті лікаря поліклініки було виявлено нарковмісні препарати, які незаконно зберігались та відпускались працівником медичного закладу. Наразі розслідування ще триває.

Про це повідомила Національна поліція Житомирської області.

У відділок поліції надійшла інформація про імовірні махінації з нарковмісними препаратами в одній із поліклінік обласного центру. Оперативники негайно відреагували та провели огляд у кабінеті 61-річного підозрюваного лікаря.

В результаті розслідування було виявлено декілька упаковок пігулок зі вмістом наркотичних речовин у складі.Службовці Житомирського райуправління поліції задокументували обставини та вилучили ліки, що незаконно зберігались в кабінеті лікаря. Загалом було вилучено 650 пігулок, після чого їх направили до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС.

За попередньою інформацією виявлені препарати не мали сертифікатів, не обліковувалися та зберігалися з порушенням норм чинного законодавства.

На даний момент триває з’ясування додаткових обставин, проти лікаря порушено справу за ч. 1 ст. 320 (Порушення встановлених правил обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів) КК України. Процесуальним керівництвом займається Житомирська окружна прокуратура.

Звинуваченому за скоєний злочин загрожує відповідальність у вигляді штрафу до 70 неоподаткованих мінімумів, піврічного арешту, або ж позбавлення волі строком до 4-х років. 

Поділитись

Новини по темі: