10 серпня, 2022
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Кримінал
  • На Житомирщині арештували білоруську техніку вартістю 1,2 млн гривень

На Житомирщині арештували білоруську техніку вартістю 1,2 млн гривень

  • Фото: Житомирська обласна прокуратура
  • 5 липня, 2022 19:59

За клопотанням прокурорів Чуднівської окружної прокуратури в управління АРМА передано 5 одиниць дорожньої техніки, загальна вартість якої сягає 1,2 млн ривень

Про це повідомляє Житомирська обласна прокуратура

Причиною накладання арешту на техніку стало порушення кримінального провадження за фактом знищення, підробки або заміни номерів, вузлів і агрегатів транспортного засобу (ст. 290 КК України).

«Під час досудового розслідування слідчими було встановлено, що злочин скоєний посадовими особами товариства, бенефіціарні власники якого знаходяться у білорусі. Саме з території цієї республіки здійснюється систематичне бомбування мирних жителів України. Фігуранти справи, аби безперешкодно використовувати автопарк дорожньої техніки, ввезеної з порушенням митного законодавства України, умисно підробили і замінили номера вузлів та агрегатів», – коментують ситуацію працівники прокуратури.

Злочин викрито за процесуального керівництва Чуднівської окружної прокуратури відділом захисту інтересів суспільства і держави Головного управління Національної поліції в області. Досудовим розслідуванням займається 5-те відділення Житомирського райуправління поліції.

Теги:
Поділитись

Новини по темі: