7 червня, 2025
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Кримінал
  • На 133 тис грн накрав золота у ювелірній крамниці на Житомирщині та втік до Одеси: затримали підозрюваного

На 133 тис грн накрав золота у ювелірній крамниці на Житомирщині та втік до Одеси: затримали підозрюваного

  • Фото: Поліція
  • 6 червня, 2025 19:14

Чоловік, видаючи себе за покупця, схопив вироби із золота з вітрини магазину, розташованого у райцентрі, та втік. Вже за добу його розшукали в іншій області. Нині причетному оголошено про підозру, триває досудове розслідування.

Про це інформують в поліції. 

Грабіж було вчинено 3 червня: відвідувач відділу продажу ювелірних виробів у м. Звягелі попросив показати йому прикраси. Коли продавець поклав на вітрину золотий ланцюжок та хрестик, загальною вартістю 133 тисячі гривень, «покупець» схопив їх та вибіг з приміщення. Підприємець намагався його наздогнати, однак невдало.

Працівники слідчо-оперативної групи поліції вилучили слідову інформацію та задокументували всі обставини. Оперативники з’ясували прикмети підозрюваного, провели низку інших розшукових заходів та невдовзі встановили причетного до пограбування. Ним виявився 30-річний житель Київщини. 

“Чоловікові заздалегідь було відомо, що у місті функціонує ювелірний магазин. Для вчинення злочину він приїхав із селища Макарова. Працівники кримінальної поліції швидко встановили маршрут його втечі до іншого регіону. Фігуранта розшукали в Одесі та затримали в процесуальному порядку”, - зазначив начальник Звягельського райвідділу поліції Андрій Гнатенко.

Відомо, що чоловік встиг здати ланцюжок до ломбарду, а виручені кошти витратив. Золотий хрестик поліцейські вилучили.

5 червня слідчі Звягельського районного відділу поліції оголосили фігуранту про підозру у відкритому викраденні чужого майна, вчиненому в умовах воєнного стану (ч. 4 ст. 186 КК України). 6 червня судом йому було обрано запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту. Процесуальне керівництво здійснює місцева окружна прокуратура.

За чинним законодавством чоловікові загрожує позбавлення волі на строк від 7 до 10 років.

Поділитись

Новини по темі: