15 квітня, 2024
Ми в соцмережах

Гранати і набої вилучили в приватній оселі в Оліївці

  • Фото: Поліція
  • 3 квітня, 2024 18:04

1 квітня патрульні отримали повідомлення про домашнє насильство в селі Оліївка. Заявниця розповіла поліції, що під час чергового конфлікту чоловік продемонстрував їй боєприпаси та може зберігати їх в оселі. 

Під час проведення невідкладних процесуальних дій в одній з кімнат будинку поліцейські виявили два предмети, схожі на гранати із запалами. До того ж в оселі чоловік зберігав ще понад дві сотні набоїв різного калібру.  

Тож слідчі зафіксували всі обставини діяння та вилучили боєприпаси для проведення відповідних експертиз. 

Нині поліцейські встановлюють походження вилученого у межах кримінального провадження, відкритого за ч. 1 ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) КК України. Крім того, на чоловіка було складено адміністративний протокол за 173-2 (Вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування) КУпАП. 

Нагадуємо, що за чинним законодавством носіння, зберігання, придбання, передача чи збут вогнепальної зброї (крім гладкоствольної мисливської), бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу караються позбавленням волі на строк від 3 до 7 років. 

Правоохоронці інформують: особи, які добровільно здали до поліції незаконну зброю, боєприпаси та вибухові речовини, звільняються від кримінальної відповідальності та покарання. 

Поділитись

Новини по темі: