19 квітня, 2024
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Кримінал
  • Був нетверезим та провокував бійку з військовими. У Житомирі затримали 27-річного дебошира

Був нетверезим та провокував бійку з військовими. У Житомирі затримали 27-річного дебошира

  • Фото: Рzhytomyr/поліції
  • 29 лютого, 2024 13:02

28 лютого в мережі набув розголосу пост із фіксацією нечемного поводження та образливих висловлювань чоловіка відносно військових на центральному автовокзалі міста Житомира. 

Відео та подробиці опублікували на каналі Рzhytomyr.

29 лютого у поліції встановили причетного до діяння. Про це ЖЖ передає поліція Житомирської області.

"У ході проведення перевірки за вказаною інформацією поліцейські офіцери громади Житомирського райуправління встановили причетного до діяння. Відомо, що 27–річний містянин був раніше засуджений за майнові злочини та незаконне поводження зі зброєю. Він визнав свою провину та виправдовував свої дії нетверезим станом. Чоловік розкаявся у негідній поведінці. Відтак на підставі зібраних матеріалів поліцейські склали відносно чоловіка адміністративний протокол за ст. 173 (Дрібне хуліганство) КУпАП", - зазначили правоохоронці.

Поліцейські нагадують на важливості дотримання загальноприйнятих правил поведінки у громадських місцях, коректного спілкування з оточуючими.  

Також правоохоронці закликають громадян: якщо ви стали свідком чи очевидцем протиправних дій, одразу ж повідомте до поліції за коротким номером 102. Своєчасне інформування про правопорушення забезпечить оперативне реагування на повідомлення та встановлення причетних осіб. 

Поділитись

Новини по темі: