17 червня, 2024
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Кримінал
  • Зв'язала скотчем і зарізала канцелярським ножем. 15-річна дівчина спланувала вбивство однокласника

Зв'язала скотчем і зарізала канцелярським ножем. 15-річна дівчина спланувала вбивство однокласника

  • 15 липня, 2021 15:17
У Житомирській області убитим знайшли 14-річного підлітка, який зник напередодні. Його шукали усім селом. У вбивстві зізналася 15-річна дівчина - знайома хлопця.

Як повідомляє ТСН, про зникнення 14-річного Данила стало відомо напередодні увечері, коли він не прийшов додому, а телефон його не відповідав. Тож батьки шукали спочатку самотужки по друзях, рідних, знайомих, а над ранок повідомили у поліцію. У селі розгорнули пошуки.
 

«Версій не було, куди він міг дітися. Він завжди приходив додому, він ніколи не затримувався і телефон був на зв’язку, він спокійний, урівноважений, він ніколи не розповідав мамі, що в нього дівчина була, "так просто переписуємося"», - розповідає вітчим хлопця.


Вже за три години хлопця знайшли мертвим у підвалі закинутої недобудови на околиці. Тіло було засипане цеглою, руки хлопця зв'язані скотчем, а на тілі чисельні порізи.

Підозрювану встановили швидко. У поле зору слідчих потрапила знайома вбитого 15-річна дівчина із сусіднього села. Вона була однокласницею вбитого Данила. Дівчина розповіла, що у вечір зникнення була з Данилом, і він нібито впав зі сходинок і помер. І лише згодом зізналася, що вбила знайомого канцелярським ножем. Мотиви вбивства поліція ще з’ясовує, попередньо у підлітків були неприязні стосунки.
 

«В подальшому вона змінила свої покази і повідомила, що вона дійсно готувалася до вбивства. З собою взяла скотч, канцелярський ніж і на місці, де виявила труп вона і завдавала тілесних ушкоджень. Вона і повідомила про місця, де вона сховала знаряддя, яким завдавала удари. Тривалі неприязні стосунки між двома неповнолітніми», - розповіли в поліції.


Правоохоронці з’ясовує, чи були спільники у дівчини. Вона нині під вартою. Їй загрожує до 15 років позбавлення волі. 
 
Поділитись

Новини по темі: