Ми в соцмережах
  • Головна
  • Кримінал
  • Житомирянка незаконно ретранслювала телеканали: заробила майже 300 тис. грн

Житомирянка незаконно ретранслювала телеканали: заробила майже 300 тис. грн

  • 7 квітня, 2021 9:59
У Житомирі підприємниця за півтора року заробила понад 280 тис. грн на незаконній ретрансляції центральних телеканалів. Про це "Журналу Житомира" повідомили в Житомирській обласній прокуратурі.

За даними слідства, 53-річна жителька міста Житомира, директорка приватного підприємства, не маючи ліцензії на такий вид діяльності, ретранслювала місцевим жителям одного з приміських сіл програми шести центральних телеканалів.  
 

"Підключивши бажаючих через спеціальне обладнання до телекомунікаційної мережі підприємства, надала їм вільний, без обмежень доступ до перегляду телепрограм. Абонентську плату користувачі сплачували відповідно до укладених договорів. Це при тому, що виключні права використовувати, дозволяти чи забороняти іншим особам використання зазначених програм належить товариству з обмеженою відповідальністю, розташованому у місті Києві", – наголошують в прокуратурі.


Незаконною діяльністю власнику прав на трансляцію завдана матеріальна шкода на суму понад 280 тис. грн.

Житомирською обласною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактом незаконного розповсюдженні програм мовлення (ч. 2 ст. 176 КК України). Порушниця розкаялась і вже відшкодувала потерпілій стороні всі матеріальні збитки.

"З огляду на щире каяття у скоєному та відшкодування матеріальних збитків у повному обсязі, між підозрюваною та потерпілим укладено угоду про примирення, яку разом з обвинувальним актом скеровано до Житомирського районного суду", – додали в прокуратурі.
Поділитись

Новини по темі: