Ми в соцмережах
  • Головна
  • Кримінал
  • У Житомирській області судили секретаря виборчої комісії, яка проголосувала замість сина

У Житомирській області судили секретаря виборчої комісії, яка проголосувала замість сина

  • 4 березня, 2021 9:07
У Житомирській області судили секретаря виборчої комісії, яка під час виборів 25 жовтня проголосовала за іншу особу – свого сина. Про це повідомила Новоград-Волинська місцева прокуратура.

"Установлено, що секретар однієї із селищних територіальних виборчих комісій Новоград-Волинського району під час проведення чергових виборів 25 жовтня 2020 року порушила присягу члена виборчої комісії та вимоги ст. 71 Конституції України щодо прямого виборчого права. Зокрема, скориставшись тимчасовою відсутністю інших членів виборчої комісії, незаконно отримала від імені іншої особи чотири бюлетені для голосування, про що поставила підписи в офіційних документах, відмітила їх у кабінці для голосування та незаконного опустила до виборчої скриньки", – інформує відомство.

Жінку визнали винною у злочині за ч. 3 ст. 158-1 КК України. Суд виніс їй вирок – 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади та займатися діяльністю, пов’язаною з виборчим процесом на 5 років, з іспитовим строком на 1 рік. 

Наразі вирок Новоград-Волинського міськрайонного суду набув законної сили.
Поділитись

Новини по темі: