Ми в соцмережах
  • Головна
  • Кримінал
  • Будівлю СБУ у Житомирі ремонтує фірма, яку спецслужба підозрює у відмиванні грошей – ЗМІ

Будівлю СБУ у Житомирі ремонтує фірма, яку спецслужба підозрює у відмиванні грошей – ЗМІ

  • 6 листопада, 2020 9:12
Управління Служби безпеки України в області ремонтує дах адмінбудівлі, що знаходиться у Житомирі по вулиці Фещенка-Чопівського.

Підрядника у червні 2020 року обрали під час тендеру. Переможцем стало вінницьке ТОВ "ЖК - Гарант". За ремонт даху СБУ заплатить фірмі 560 тисяч гривень.

Проте, за інформацією порталу "Антикор", обраний підрядник підозрюється спецслужбою у відмиванні коштів. Торік управління СБУ у Вінницькій області розпочало розслідування, в якому фігурує ТОВ "ЖК - Гарант".
 

"Як випливає з матеріалів кримінальної справи, відділом освіти Вінницької РДА протягом 2017-2018 р.р. було підписано ряд договорів з ТОВ "ЖК-Гарант", із придбання за бюджетні кошти товарів, послуг та робіт для потреб закладів освіти.

За цей час "ЖК Гарант", перевела 3.4 млн грн отриманих за ремонт шкіл у Вінницькому районі на рахунки ТОВ "Ферозіт" нібито на купівлю будівельних матеріалів. Насправді ж задекларовані товари реально не реалізовувалися на адресу ТОВ "ЖК-Гарант", а тільки документально оформлялися з метою формування кредиту та витрат діяльності вказаного товариства. ТОВ "Ферозіт" входить до складу конвертаційно-транзитного групи підприємств, що надають послуги з конвертації безготівкових коштів суб’єктам реального сектора економіки.

Згідно зібраних Управлінням СБУ у Вінницькій області матеріалів фактична діяльність ТОВ "Ферозіт" спрямована на здійснення господарських фінансових операцій, які містять ознаки "ризиковості" та можуть бути пов'язані з надання податкової вигоди іншим СПД в якості транзитного суб'єкта", – повідомляє "Антикор".
Скріншоти з порталу Prozorro
Поділитись

Новини по темі: