17 травня, 2022
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Кримінал
  • «Вклав в руки мисливську зброю»: Геращенко розповів нові деталі про бійню на Житомирщині

«Вклав в руки мисливську зброю»: Геращенко розповів нові деталі про бійню на Житомирщині

  • 1 червня, 2020 11:44
  • 2106
Заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко заявив, що підозрюваний у масовому вбивстві на Житомирщині раніше відсидів близько семи років за тяжкий злочин.

Про це Геращенко заявив у програмі "Свобода слова Савіка Шустера", повідомляє "Сьогодні".

Він повідомив, що за даними слідства, Анатолій Захаренко 1962 р.н., народився в Російській Федерації, і саме там за часів СРСР отримав термін близько семи років за вчинення тяжкого злочину. Також він неодноразово агресивно під впливом алкоголю.
 

"Слідство вважає сумнівною версію про те, що Захаренко погрожували усі вісім осіб, які приїхали до нього в гості. Троє загиблих були застрелені сплячими, що повністю дезавуює свідчення Захаренка. Дезавуює це також свідчення єдиного вцілілого свідка", – сказав Геращенко.


Він додав, що судячи зі слів свідка та даних слідства, вже після смерті гостей, що приїхали до нього, підозрюваний вклав їм в руки мисливську зброю, з якою вони приїхали, для того, щоб показати, що йому нібито була загроза.
 

"Ми напевно ніколи не дізнаємося, з чого почався цей конфлікт. Ми вважаємо, що досі в світі ніхто не знає, що діється в головах у деяких людей, у злочинців. Наразі, очевидно, що Анатолій Захаренко скоїв злочин під дією алкоголю. Очевидно, що він муситиме за це відповідати", – зазначив Геращенко.


Зі слів заступника міністра, за подібний злочин (вбивство 2 і більше осіб – Ред.) КК України передбачена можливість довічного ув'язнення. Також по Захаренку проводитиметься судово-психіатрична експертиза.

Як повідомляв "Журнал Житомира", на Житомирщині у ніч проти 22 травня чоловік з рушниці розстріляв компанію друзів, яка приїхала до нього на відпочинок. За фактом масового вбивства затримали 58-річного Анатолія Захаренка. Йому вже оголосили підозру в умисному вбивстві. Всі загиблі – або ветерани війни, або чинні військовослужбовці Нацгвардії. 26 травня загиблих нацгвардійців поховали на Лісовому кладовищі в Києві.
Поділитись

Новини по темі: