Про це "Журналу Житомира" повідомили у ГУ Нацполіції Житомирської області.
Так, чоловік пропонував знайомим вступити з ним в усну угоду для придбання по пільговій ціні транспортних засобів (ніби конфіскованих банками у власників за несплату кредитів) з подальшим їх продажем уже по ринковій вартості.
Щоразу підозрюваний обіцяв потерпілим після оборудки повернути і боргові кошти, і додати частину від отриманого прибутку. Чоловік навіть так і робив, але лише одного разу – першого. Усі наступні його угоди були цілеспрямовані на заволодіння якомога більшими сумами без жодних намірів до їх повернення позичальникам.
"Звісно, що подібна схема була не єдиною в арсеналі підозрюваного. Розповідав він знайомим і про вигідний курс обміну валют, і про інші нібито безпрограшні варіанти вкладення заощаджень", - прокоментував заступник начальника Слідчого управління Олексій Хробуст.
Загалом слідчі у ході досудового розслідування зібрали докази протиправних дій відносно 17 житомирян, а коли обвинувачення щодо встановлених фактів уже було скеровано до суду, з’ясувались деталі й інших злочинів. Таким чином нині поліцейські розслідують учинені ще відносно 6 жителів області подібні шахрайства.
Підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Санкція статті передбачає відповідальність у вигляді ув’язнення на термін від 5 до 12 років з конфіскацією майна.