26 травня, 2022
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Кримінал
  • Обіцяв працевлаштувати: в Житомирі іноземець пограбував 18-річну студентку

Обіцяв працевлаштувати: в Житомирі іноземець пограбував 18-річну студентку

  • 5 вересня, 2019 10:24
  • 1428
Випадкове знайомство з іноземцем для 18-річної житомирської студентки обернулось пограбуванням. Дівчина підшукувала підробіток, а чоловік запропонував свою допомогу у працевлаштуванні. Однак під час подальшого спілкування він ударив студентку та відібрав мобільний і гроші.

Усі події розгортались у Житомирі упродовж дня, 3 вересня.
 

"За словами заявниці, вона у сквері обдзвонювала оголошення із пропозиціями роботи, підбираючи зручну для себе вакансію. Її телефонну розмову почув незнайомець, який проходив повз. Чоловік підсів на лавку та запропонував свою допомогу у працевлаштуванні. Так зав’язалось знайомство. Під час подальшого спілкування студентки з іноземцем, який не приховував цього факту, вони перемістились до гідропарку обласного центру", - інформує поліція Житомирщини.


Там чоловік несподівано для дівчини замість обіцяної роботи почав пропонувати інше. Вона відмовилась і спробувала втекти. Натомість іноземець наздогнав студентку і збив з ніг. Коли вона впала, ударив та відібрав мобільний і 300 гривень.

За описом і відомостями, які про чоловіка змогла розповісти потерпіла, оперативники Житомирського відділу поліції установили його особу та затримали. Чоловік виявився 62-річним громадянином однієї з країн Євросоюзу і наприкінці червня 2019-го приїхав до Житомира.

Українське законодавство за відкрите викрадення чужого майна, поєднане з насильством, передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 4 до 6 років.
Поділитись

Новини по темі: