За інформацією відомства, посадовців обвинувачують у тому, що вони за попередньою змовою налагодили злочинну схему видачі неправдивих експертних висновків.
"Зокрема, посадовці систематично, за грошову винагороду у розмірі від 1000 до 25000 грн видавали приватним товариствам завідомо неправдиві експертні висновки щодо якості продукції без проведення лабораторних досліджень та відбору проб продукції", - інформує прокуратура.
Таким чином, приватні товариства постачали споживачам продукцію різного асортименту - молочні та м’ясні вироби, зернові тощо, які насправді не були перевірені державною лабораторією ветеринарної медицини.
Органом досудового розслідування встановлено, що унаслідок налагодженої протиправної діяльності протягом 2017-2018 років ними одержано майже 230 тис. грн неправомірної вигоди. До того ж, з метою приховання слідів злочинів, поплічники отримували неправомірну вигоду через банківські рахунки, відкриті на інших осіб.
Досудове розслідування проводили слідчий відділ прокуратури області та слідче управління ГУНП в області. Справа слухатиметься у Корольовському районному суді м. Житомира.