28 травня, 2022
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Кримінал
  • За хабар 4000 грн на Житомирщині засудили інспектора Держекоінспекції

За хабар 4000 грн на Житомирщині засудили інспектора Держекоінспекції

  • 13 травня, 2019 12:23
На Житомирщині засуджено державного інспектора екологічного контролю за одержання 4 тис. грн неправомірної вигоди. Про це «ЖЖ» повідомляє прокуратура Житомирської області.

Йдеться про те, що головний спеціаліст відділу державного екологічного нагляду Держекоінспекції Житомирської області одержав від представника приватного товариства неправомірну вигоду на загальну суму 4 тис грн.

У такий спосіб він «вирішував питання» щодо здійснення контролю лісопродукції, призначеної для експорту, фактично проводячи такий контроль лише на папері.

«У ході досудового розслідування фігурант справи щиро розкаявся у скоєному та сприяв розкриттю злочину. З огляду на такі обставини, обвинувальний акт був складений та скерований до суду з угодою про визнання винуватості», - зазначають у прокуратурі.

Вироком Овруцького районного суду держінспектору призначено покарання у виді штрафу в розмірі 1500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 25500 грн, з позбавленням права обіймати посади в контролюючих органах виконавчої влади на строк 3 роки.
Поділитись

Новини по темі: