Ми в соцмережах
  • Головна
  • Кримінал
  • Віконна офера на Житомирщині: підприємлива жінка брала з клієнтів зайві гроші

Віконна офера на Житомирщині: підприємлива жінка брала з клієнтів зайві гроші

  • 25 січня, 2019 17:33
У Бердичеві поліція розслідує шахрайство з установленням пластикових вікон. Правоохоронці підозрюють в ошуканстві місцевих жителів одну із працівниць приватного підприємства.

Про це "Журналу Житомира" розповіли в ГУ Нацполіції у Житомирській області.
 

"Під час першочергової перевірки з’ясувалось, що заявники були замовниками послуг у приватному підприємстві райцентру. У період з липня по жовтень минулого року зазначені жителі м. Бердичева і району заключили договір про виготовлення та встановлення метало пластикових вікон у власні оселі. Утім згодом виявилось, що сплатили вони більшу суму, ніж те, що передбачав прейскурант фірми", - розповіла начальник Бердичівського ВП ГУНП Ольга Зінченко.


Виявилось, що представниця фірми, 41-річна жителька Бердичева, при оформленні договорів з клієнтами в одному складеному примірнику зазначала й відповідно стягувала завищену суму за виконання замовлених робіт, а на підприємство подавала інший примірник, де вказувались адекватні суми. Різницю, яка становила у середньому від 600 до 1000 гривень, таємно присвоювала.

Жінка свою вину визнала та пояснила свої дії необхідністю повернення боргових зобов’язань. За чинним законодавством, їй може загрожувати покарання від штрафу й аж до позбавлення волі строком до 3 років.
Поділитись

Новини по темі: