Ми в соцмережах
  • Головна
  • Кримінал
  • Шахраї під виглядом працівників прокуратури зайнялися здирством грошей – прокуратура Житомирщини

Шахраї під виглядом працівників прокуратури зайнялися здирством грошей – прокуратура Житомирщини

  • 20 грудня, 2018 13:53
У Житомирській області активізувались шахраї, які, представляючись першим заступником, або заступником прокурора області, вимагають кошти. Про це заявляє прокуратура Житомирської області.

"Зловмисники, телефонуючи до керівників державних установ, організацій, а також приватних підприємств на мобільні телефони, вимагають від них перерахунку грошових коштів на банківську картку. До того ж, відмовляються зустрічатися, називаючи номер карткового рахунку", - повідомляє прокуратура.

За інформацією відомства, дзвінки від шахраїв надходять з наступних номерів мобільних телефонів: 066 863 29 61, 095 043 93 53.

Прокуратура Житомирської області офіційно повідомляє, що такі прохання мають винятково шахрайські мотиви, за які передбачена кримінальна відповідальність.

"Наразі вирішується питання щодо внесення відомостей про зазначені факти до Єдиного реєстру досудових розслідувань та відкриття кримінального провадження. Також прокуратура області звертається до усіх жителів Житомирщини з проханням бути пильними і не піддаватися на шахрайські дії. У разі одержання подібних дзвінків або повідомлень, просимо громадян відразу звертатися до органів поліції або прокуратури та оперативно повідомляти про шахраїв", - інформує прокуратура Житомирщини.
Поділитись

Новини по темі: