26 травня, 2022
Ми в соцмережах

Найбільш кримінальні райони Житомира назвали у поліції

  • 5 листопада, 2018 12:58
  • 1440
Мікрорайони Польова, Центр, Крошня та Богунія вважаються кримінальними лідерами обласного центру. Саме тут протягом останніх двох років скоєно найбільше кримінальних правопорушень. Про це повідомив начальник Житомирського відділу поліції Михайло Сорока у відповіді на інформаційний запит «Вголос.zt».

«Найбільше кримінальних правопорушень скоєно в таких мікрорайонах міста, як Польова, Центр, Крошня, Богунія. У 2017 до Житомирського відділу поліції надійшло 56 тис. 208 заяв та повідомлень про злочини. З них 7 тис. 348 правоохоронці внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань, як інформацію з ознаками кримінального правопорушення. Загалом, згідно статистичних даних впродовж 2017 року на території міста Житомира зареєстровано: 4 умисних вбивства, по яких особи встановлені; 2 факти згвалтування, особи також встановлені; 14 фактів спричинення тяжких тілесних ушкоджень, особи встановлені; 20 фактів розбійних нападів, з них по 16 особи встановлені, а також 214 фактів пограбувань громадян, з них встановлено осіб – 85», – розповів Сорока.

За одинадцять місяців 2018 року до Житомирського ВП надійшло 54 тис. 487 заяв та повідомлень, з яких 5 тис. 581 повідомлень з ознаками кримінального правопорушення правоохоронці внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Цікаво, що торік Житомир посідав 17 місце з 24 у ТОП- найнебезпечніших міст України. Про це йдеться в Рейтингу безпеки обласних центрів України, який оприлюднив Інститут суспільно-економічних досліджень. Найнебезпечнішим містом країни назвали Запоріжжя. Після Запоріжжя в рейтингу найнебезпечніших міст назвали Кропивницький, Київ, Сєвєродонецьк та Миколаїв.
Поділитись

Новини по темі: