26 травня, 2022
Ми в соцмережах

В нічних клубах Житомира продають героїн

  • 11 лютого, 2009 17:36
  • 1867
Меньше двох місяців знадобилося працівникам житомирської міліції для виявлення і ліквідації міжнародного каналу надходження на територію держави особливо небезпечних наркотиків – героїну та кокаїну.

Як повідомляв «Журнал Житомира» у грудні минулого року оперативники отримали інформацію про появу осіб, які шукали шляхи збуту напівсинтетичних та синтетичних наркотиків на території Житомира. Майже одночасно у розважальних закладах Житомира було виявлено окремі факти продажу героїну. Саме тому працівники відділу по боротьбі з незаконним обігом наркотиків провели цілий ряд заходів, аби перекрити і знешкодити канал.

 - Результатом цих заходів було те, що 5 лютого на окраїні міста Бердичева нами було проведено оперативну закупівлю 200 грам героїну на суму 11 тис. доларів США проведено закупівлю безпосередньо у збутчиці і її співмешканця. Під час проведення подальших заходів нами було встановлено їх місце проживання у місті Вінниця, де в подальшому слідчо-оперативною групою було вилучено ще 100 грам героїну, - розповідає начальник відділу по боротьбі з незаконним обігом наркотиків Сергій Дзюбенко.

Втім історія мала міжнародне продовження, передає Тетяна Лещенко, ТРК "Житомир".

Ще один учасник злочинної групи перебував у Туреччині, звідки і надходив небезпечний товар. Основного фігуранта затримали на території Міжнародного аеропорту «Бориспіль». У жителя республіки Молдова вилучили 500 грам героїну, який у пакетах чоловік заховав на тілі, під одягом.

 - За нашими даними знаємо, що героїн мав розповсюджуватися на території Житомирської, Вінницької областей та в столиці нашої держави місті Києві. По оцінках чорного ринку, загальна вага вилученого там 700 грам, це десь близько 100 тисяч доларів. Вони мали намір отримати незаконних прибутків від своєї такої злочинної діяльності, - зазначив Сергій Дзюбенко.

На прес-конференції журналістам повідомили і про інші факти та тенденції. Зокрема Сергій Дзюбенко зазначає, що такі масштабні вилучення дорогих наркотиків призведуть до неодмінного зростання роздрібної вартості наркотичних речовин. Нині на чорному ринку один грам героїну коштує 150 доларів США.
Поділитись

Новини по темі: