26 травня, 2022
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Кримінал
  • Податкова міліція перекрила в Житомирській області контрабанду авто

Податкова міліція перекрила в Житомирській області контрабанду авто

  • 19 червня, 2008 12:49
  • 2269
В травні цього року в результаті реалізації оперативних матеріалів співробітниками управління боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, порушено кримінальну справу по фактах контрабандного ввезення автомобілів та їх послідуючої легалізації.

Про це «Журналу Житомира» повідомили в прес-службі відділа податкової міліції ДПА у Житмоирській області.

Приватний підприємець Н. міста Новоград-Волинський, який протягом 2004-2005 років імпортував від імені фірми „AUTO HOLAND BV” (Нідерланди), яка фактично не мала взаєморозрахунків з ПП Н., на митну територію України контрабандним шляхом 20 автомобілів загальною вартістю 917 тис. грн.

Крім цього приватним підприємцем була проведена реєстрація імпортованих автомобілів в Новоград-Волинському ВРЕВ УДАІ в Житомирській області на власне ім’я та в послідуючому проведено їх реалізацію фізичним особам, чим здійснено легалізацію майна, здобутого злочинним шляхом.

Слідство проводиться слідчим відділом податкової міліції ДПА у Житомирській області. Проводяться слідчо-оперативні заходи з метою встановлення осіб причетних до скоєння злочину та відшкодуванню завданих збитків.

Поділитись

Новини по темі: