24 травня, 2022
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Кримінал
  • Невідома особа подала до Житомирського банку підробну довідку про доходи

Невідома особа подала до Житомирського банку підробну довідку про доходи

  • 21 травня, 2008 20:02
  • 2333
Вчора, 20 травня в Житомирі, до Корольовського райвідділу міліції звернувся директор Житомирського регіонального відділення одного з банків з заявою про шахрайство. Про це «Журналу Житомира» повідомили в прес-службі УМВС України в Житомирський області.

Керівник банківської установи повідомив що 5 липня 2007 року невідома особа подала до банку довідку про заробітну плату, як згодом з’ясувалось підроблену, внаслідок чого отримала кошти в сумі 10 тис. гривень.

Оперативниками райвідділу встановлено, що злочин скоїв непрацюючий 39-річний житель села Кишина Олевського району.

Шахрайства у сфері кредитування набувають все більшого розповсюдження і можливих їх варіантів безліч: від підробки необхідних для отримання кредиту документів – до банального обману занадто довірливих громадян.

Правоохоронці застерігають, бути обережними при використання своїх особистих документів, укладанні договорів, ні в якому разі не погоджуйтесь на будь-які спокусливі пропозиції про отримання кредиту для когось.

Всього, упродовж минулої доби, черговими частинами УМВС України в області зареєстровано 5 злочинів. Всі вони правоохоронцями вже розкриті, а саме: 2 шахрайства та інші. 4 осіб обґрунтовано підозрюються у скоєнні зазначених протиправних дій.
Поділитись

Новини по темі: