Звичайна рутина життя стала неможлива без персонального гаджета. Цей функціональний помічник поєднує частинку нашого життя. Купуючи смартфони, ми закриваємо такі необхідні опції як дзвінки, соцмережі, фото та відеозйомка, серфінг в мережі, ігри, безконтактна оплата тощо.
Та не все те золото, що блищить. Не всі ті смартфони, що такими звуться, гарні. Адже ринок дає шалений асортимент, який осягнути весь фізично неможливо, проте пропустити саме той омріяний телефон - стане фіаско. Аби цього не сталось потрібно засвоїти дієві поради з вибору та відфільтрувати зайве. Тож чим керуватись у виборі надійного гаджета та що потрібно знати перед покупкою, дізнавались у фахівців.
Моніторинг бажаного
Цінова ніша, статус й функціональність асортименту смартфонів умовно можна поділити на різні категорії. Потужність, міцність, властивості камер та фокусування, ємність пам’яті та енергоефективність батареї - основні критерії.
- розпочинає цей список недорогі смартфони, або ж бюджетні.Їхня начинка та опціональність є невисокими, але відповідають ціна/якість;
- найпопулярніший клас - флагмани. Їхня репутація майже беззаперечна. Швидкість, потужність та функціональність є безумовними лідерами;
- стильні та статусні гаджети - це ніша іміджевих смартфонів. Функціональність цих девайсів буде також радувати, хоча на першому місці тут стильний дизайн корпусу;
- бізнес-смартфони - надійні помічники для роботи;
- геймерські моделі для ігроманів;
- багатопіксельні й багатофункціональні камерофони;
- смартфони для екстримальних умов.
Після визначення класу смартфонів слід обрати операційну систему:
- найпоширеніша Android,
- iOS Apple,
- EMUI (ОС розроблена Huawei).
Параметри, які слід враховувати
Технічні характеристики гаджета - начинка, функціональність, тривалість заряду та бажані плюшки.
У першу чергу слід звертати увагу на такі параметри:
- екран та дисплей. Невелика діагональ буде зручною та компактною. Смартфони з великим екраном будуть комфортними для роботи, мультимедійних розваг.
- процесор - головний параметр потужності й продуктивності пристрою. Найпопулярнішими та ефективними є чотири- або восьмиядерні.
- оперативка. Розмір внутрішнього сховища - це загальна місткість пристрою. Цей параметр варіюється від 16 до 512 Гб.
- камера: нині цей параметр є чи не найголовнішим при виборі смартфона.
- Енергоефективність батарею, опціональність швидкої зарядки.
Також не зайвими буде отримання консультації від фахівця та точного визначення, чого бажає душа.