11 січня, 2025
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Інтернет
  • Ведення обладнання до експлуатації – основні завдання і нюанси

Ведення обладнання до експлуатації – основні завдання і нюанси

  • 28 грудня, 2023 20:05

Останнім часом автоматизація систем управління є неодмінною супутницею бізнесу. Завдяки їй оптимізуються виробництво або процес надання послуг, а також різні види обліку економічна діяльність, робота кадрами тощо. Результатом є оптимальне використання ресурсів, яке відкриває нові можливості для бізнесу, що призводить до збільшення прибутків і скороченню витрат.

Основні завдання

Для того, щоби втілити автоматизацію на підприємстві, варто звернутися до надійної компанії EPC-контрактора S-Engineering. Вона працює понад 14 років, і нею втілено більше ніж програмно-технологічних 600 рішень. Відома не лише в Україні, але й за кордоном Її продукцію знають і в Німеччині, і в Мексиці, і в Алжирі, і в Нідерландах. Працює в галузі автоматизації підприємств і виробництва електротехнічного обладнання. До переліку її інжинірингових послуг належать:

  • підготовка проєктної документації;
  • розробка програмного забезпечення;
  • виробництво обладнання згідно із проєктом на власному підприємстві.

Останнім етапом є пусконалагоджувальні роботи. Вони, як і монтаж, виконуються фахівцями, що мають відповідний дозвіл і обладнання. Від їхнього проведення залежить коректність функціонування автоматизованої системи.

Зверніть увагу

Перевагою компанії S-Engineering є повний цикл виробництва. Усі роботи, що пов’язані із впровадженням системи, виконуються «під ключ», із мінімальним долученням замовника. На передпроєктній стадії може проводитися аудит підприємств, або дослідження геологічного, геодезичного. інженерного характеру. Важливим рушієм технічних комплексів є і програмне забезпечення. Від нього залежить функціонування обладнання. Саме для зв’язку між програмними й технічними компонентами потрібні пусконалагоджувальні роботи. 

Вони починаються ще на заводі. Саме там робляться попередні налаштування. Але головні процеси здійснюються вже після встановлення на об’єкті. Перевіряються: 

  • правильність монтажу:
  • чутливість датчиків;
  • якість електричного живлення тощо.

Тестуються як окремі компоненти, так і система в комплексі. З випробувального режиму роботу обладнання переводиться на виробничі потужності. Після остаточного підключення видається відповідний документ. Паралельно відбувається навчання персоналу, що відповідальний за експлуатацію системи. Це дозволить  співробітникам у позаштатній ситуації приймати правильні рішення, і  запобігти  виходу із ладу обладнання.

Якщо вашим штатним розкладом не передбачені технічні працівники, ви маєте змогу долучити до управління системою фахівців S-Engineering. Для цього потрібно укласти угоду у форматі аутсорсингу. У такий спосіб ви довіряєте важливу систему компетентним професіоналам, що мінімізує ризики.

Поділитись

Новини по темі: