10 серпня, 2022
Ми в соцмережах

Сухі корми для собак – переваги, умови зберігання

  • 23 липня, 2022 0:17

Багато хто з господарів собак переймаються питаннями харчування своїх улюбленців. Деякі самі готують їм їжу, інші купують консерви чи сухі корми для собак. Розділені на невеликі порції сухі суміші, зручні у використанні, займають мало місця, довгий час зберігаються і не втрачають своїх кращих корисних властивостей. Поживний раціон забезпечує собаку відмінним здоров'ям, активністю, добрим настроєм.

Інтернет-зоомагазин «PetsLike» пропонує купити сухий корм для собак, якісний, збалансований, по доступним цінам, від перевірених українських та іноземних виробників. В каталозі є сухі корми економ, преміум та супер-преміум класу для щоденного вживання, а також універсальні, спеціалізовані, лікувальні. Звернувшись до нашого кваліфікованого менеджера з продажу, ви не тільки замовите необхідний сухий чи консервований корм індивідуально для вашої собаки в залежності від породи, віку, ваги, але отримаєте професійну консультацію щодо правильного його підбору, зберігання, заміщення сухої їжі, ін..

В чому переваги сухого собачого корму?

Корисність, збалансованість

Різної породи та величини собаки потребують різного харчування, збалансованого співвідношення білків, жирів, мікроелементів, вітамінів, не одинакові за розміром порції корму. Готуючи їжу вихованцю з натуральних продуктів важко правильно вирахувати збалансованість, повноцінність денного раціону собаки. Сухий корм – ідеальне вирішення таких проблем, без надмірного витрачання часу. Його виробляють на основі рекомендацій професійних ветеринарів, лабораторно тестують, підбирають для конкретної породи, віку, розміру тварини, стану її здоров'я та фізіології. Тому оптимальний склад корисних речовин, енергетична цінність харчування, порції індивідуально підібрані, з урахуванням потреби тієї тварини, кому вони призначені.

Сухі корми – широкий вибір для всіх

В нашому зоомагазині для собак та котів реалізується продукція лише відмінної якості від кращих виробників. В складі кормів натуральні, свіжі інгредієнти, відсутні синтетичні барвники, ароматизатори, наповнювачі, які приносять шкоду організму тварин.

Економічність, зручні умови зберігання

Продукція із каталогу інтернет-магазину дбайливо відбирається, контролюються її терміни та умови зберігання, поповнюється асортимент.

Сухий корм для собак не тільки якісний, корисний, поживний та смачний, але зручний у користуванні. Упаковка у вигляді баночок та пакетів виготовлена з нешкідливих матеріалів, має оптимальні об’єми, добре зберігається в домашніх умовах, в герметичному контейнері протягом вказаного виробником терміну. Відкритий корм залишається свіжим протягом дня, не псується, на відміну від відкритого консервованого чи приготовленого самостійно, які треба тримати в холодильнику.

Суху спеціалізовану їжу у більшому об’ємі можна закупити «про запас», особливо якщо ви маєте велику собаку чи декілька тварин, знаходитесь в гостях або подорожуєте.

Поділитись

Новини по темі: