Дистанційне навчання все більше стає звичним в нашому житті. Крім забезпечення дітей гаджетами, батьки докладають зусиль у створенні зручних навчальних умов вдома. Для профілактики проблем зі здоров'ям фахівці радять приділити особливу увагу вибору правильних меблів. Передусім - знайти правильні столи для дітей, що відповідають санітарно-гігієнічним вимогам.
Покупка столу для школяра - це відповідальна справа і не така проста, як здається.
Завдання непросте, але здійсненне
Перш за все потрібно пам'ятати дві речі перед тим, як купувати стіл. І це не вартість та ваше вподобання.
- Мова йде про вирішення питання зручності та комфорту для спини дитини, адже зекономлена сума на неправильно підібраній формі столу та стільця, можуть в копійчину влетіти для лікування наслідків.
- Також при виборі варто дотримуватися простого принципу: чим довше передбачуваний термін служби, тим краще має бути якість, особливо це стосується поверхні стільниці та рухомих частин. І, звичайно, важливо враховувати думку дитини. Якщо їй сподобається покупка, вона буде більш охоче вчитися або з великим задоволенням проводити час за іграми.
Декілька моментів
- вік дитини;
- зріст дитини, її анатомічні особливості;
- функціональність;
- міцність;
- безпека;
- естетичність;
- ергономічність.
Усе вищеперераховане може бути навіть в недорогому варіанті. Не женіться за маркою або брендом, а краще детальніше ознайомтесь з характеристиками моделі столу. Окрім цього, зайві елементи, оздоблення мають бути естетичними та при цьому функцілнальними.
Спроєктуйте покупку
Так, саме для вибору кращого варіанту для наявного приміщення, потрібно ознайомитись з представленими різновидами. Адже не завжди наші бажання збігаються з наявними проектними можливостями.
Виділяють такі різновиди:
- Класичний прямокутний письмовий стіл для школяра з ящиками або без них.
- Кутові конструкції.
- Столи-тандеми.
- Трансформери.
- Комп'ютерні столи.
- Столи з відкидними стільницями.
- Вбудовані моделі.
- Столи-консолі на ніжках.
Вибір матеріалу столу
Запитайте себе:що для вас в першу чергу: ціна, довговічність, безпека або естетика?
Від відповіді буде залежати і вибір матеріалу.
Бюджетні і відносно безпечні: ЛДСП і пластик, звісно при відповідній якості, зі сертифікатами відповідності.
Довговічність і безпека: дерево, метал. Натуральна деревина коштує дорого, а термін служби у неї вражаючий. Цей матеріал є найбільш безпечним для дітей. Метал – рекордсмен міцності. Тільки от використовують його, в основному, комбінуючи з іншими матеріалами.
Естетичність: тут фаворитом є скло. Правда його складно назвати абсолютно безпечним і міцним. Воно вимагає особливого догляду і не підходить для всіх конструкцій.
Насамкінець
Довіртесь фахівцям, перевірені компанії з відгуками та широким асортиментом й індивідуальним підходом легко зможуть підібрати для вас й вашої дитини найоптимальніший варіант, який довго і якісно прослугує не лише для дистанційного навчання.