Ми в соцмережах

Спіруліна – препарат для жіночого здоров'я

  • 15 червня, 2022 11:11

Спіруліна є найціннішою речовиною, що виготовляється з водоростей. Ці водорості мають особливий біохімічний склад. І тому вони використовуються в нетрадиційній медицині. Вона використовується не тільки в чистому вигляді, але й додається в напої та страви.

Що таке спіруліна

Спіруліна – це ціанобактерія синьо-зеленого кольору. У складі нетрадиційного препарату є білок, що належить до протеїну вищої якості. Спіруліна є рослинним живильним джерелом.

Використання спіруліни для жінок

Спіруліна вважається найпоширенішою харчовою добавкою. Вона продається у вигляді самостійних препаратів або є в окремих сумішах, які називаються суперфудами. Також випускаються спеціальні живильні добавки для вагітних жінок.

Фахівці виділили кілька корисних властивостей ціанобактерії для жінок:

  • Джерело білка

У спіруліні присутні повноцінний білок та амінокислоти, які можуть вважатися натуральним протеїном. У препараті обсяг білка дорівнює 50-70%. Саме через достатню кількість білка, спіруліна дуже корисна жінкам та чоловікам. Особливо вона потрібна під час вагітності або годування груддю.

  • Поживні речовини

Ціанобактерія є цілісним препаратом і містить у собі мінерали та вітаміни, які легко засвоюються організмом. Вони також є антиоксидантами, які захищають організм від дії радикалів. Завдяки складу вона робить харчування багатим. Водорості, які використовуються для препарату, ростуть у прісній воді. І тому вони містять невелику кількість натрію.

  • Жирні кислоти

У складі спіруліни присутні ліноленові, лінолеві та архідонові кислоти. Ці компоненти покращують вироблення простагландину, який відповідає за гормональний баланс.

  • Крохмаль та цукор

У складі ціанобактерії є лише 15% вуглеводів. І тому споживання водоростей не впливає на обсяг інсуліну, також корисне людям, які хворіють на діабет.

Які протипоказання?

Попри наявну користь, при застосуванні спіруліни є протипоказання:

  1. Наявність алергії.
  2. Патологія та аутоімунний генез.
  3. Розвиток фенілкетонурії.

Як приймати?

Щоб отримати максимум користь від ціанобактерії, потрібно правильно розрахувати дозування та приймати відповідно до рекомендацій фахівця. Як відомо, стандартного добового дозування не буває. Але, за словами, лікарів та спеціалістів з харчування, добова норма не повинна перевищувати 3000 мг. Мінімальний курс не повинен перевищувати 2 місяці. Після цього можна влаштувати перерву на місяць.
Варто зазначити, що 3000 мг – це 3 г. або 1 ч. ложка порошку або 6 таблеток. Щодо часу прийому, спіруліну треба приймати за 4 години до сну. Крім того, водорості можна приймати при низькому рівні енергії, між їдою і тренуваннями. Багато воліють приймати 6 таблеток до сніданку.
Щоб підібрати правильний продукт, необхідно провести невелике дослідження. Також важливо звернути увагу на бренд та вибрати ціанобактерію, що відповідає потребам.

 
Поділитись

Новини по темі: