30 травня, 2024
Ми в соцмережах

Слухові апарати: особливості та ціна

  • 8 травня, 2024 13:38

У сучасному світі кожен з нас може легко зіткнутися з такою катастрофою, як значна або повна втрата слуху. Але розвиток медицини не стоїть на місці, що дає можливість успішно вирішувати проблеми людей і допомагати їм жити повноцінним життям. 

    Сьогодні це завдання можна вирішити за допомогою унікальних слухових апаратів. Їх ціна варіюється в залежності від типу, розміру, виконуваних функцій. Слуховий апарат Widex ціна залежить від багатьох факторів та чинників. На сайті ви ознайомитесь із повним списком послуг, а консультанти в разі необхідності допоможуть.  

Вартість слухового апарату визначається: 

  • рівнем приглухуватості, в значному ступені зажадає дорогого цифрового пристрою; 
  • типом придбаної моделі (внутрішньоканальна, внутрішньовушна, завушна). Зрозуміло, що ціна зростає на менш помітні моделі; 
  • а також тим, хто є виробниками. 

    Ціна слухового апарату є одним з визначальних факторів при виборі тієї чи іншої моделі. Але, все ж, головним критерієм при виборі слухового апарату повинна бути не вартість, а одержуваний звук. 

    Сьогодні більшість компаній, що випускають слухові апарати, мають три цінові категорії: базові моделі, стандартні слухові апарати та преміум-клас. Багато виробників припиняють випуск аналогових моделей, їм на зміну приходять цифрові пристрої, що включають в себе один або кілька мікрочіпів для обробки звукових сигналів. 

    Чим складніша технологія, що використовується в слухових апаратах, тим вища ціна. Базові моделі, які мають доступну ціну, мають дуже малий вибір функцій, а їх програма налаштування під індивідуальні потреби користувача обмежена. Тим не менш, їх можливостей цілком достатньо для задоволення базових потреб клієнта в корекції звуку і шумозаглушенні. 

    Слуховий апарат - це дуже чутливий пристрій, який потрібно захищати від шкідливого впливу навколишнього середовища. Дорогі моделі зазвичай оснащуються нанопокриттям з вологовідштовхувальними властивостями. Звичайно, купатися в таких пристроях не можна, але вони забезпечують повсякденний захист від поту і підвищеної вологості в жаркому кліматі. Таким чином, вони надовго продовжують термін служби моделі без дорогого ремонту.  

    Життя, наповнене радістю, абсолютно безпечне, нічим не відрізняється від життя звичайної людини, може вести кожен, хто купує слуховий апарат. Цей незамінний помічник дозволить відновити часткову або значну втрату слуху. 

Теги:
Поділитись

Новини по темі: