Торгові відносини існували скільки існує людство. Великі “шовкові”, “королівські”, “конкіскадорські”, “хрестоносні” шляхи мали на меті привезення, обмін, вивезення товарів. Великі портові гавані та навіть складські містечка розширювались, вдосконалювались, модернізувалися та стали тими, що ми бачимо нині. Гігантські склади товарів, продукції, великі мегамаркети з різноманіттям. Усе це вимагає уніфікованості та впорядкованості, аби не виникало путаниці в походженні, ціні та деталях про товар. Саме тому чорно-білі смужки на кожні етикетці розповідають більше, ніж користувачі могли собі уявити.
Дізнаємось справжню історію винаходу і як принтер етикеток Зебра створює магію штрихкодів.
Історичний екскурс
Перш за все ідея технології ідентифікації, що застосовується для швидкого та точного ідентифікування товарів на складах та в магазинах виникла в першому десятиліття ХХ століття. Штрихкод поки став звичним для нас, був створений американцями за аналогією азбуки Морзе - крапки і тире збільшились і подовжились донизу. А от популярність та використання автоматизованої обробки інформації прийшла до штрихового кодування лише в 70-х роках. Цей винахід чекав свого часу, але застосування дійсно вартувало цього.
Цікаві факти:
- багатьом він нагадує зебру, але насправді - це лінії та крапки Морзе,
- перший зчитування штрихкоду відбулось в одному із американських супермаркетів в 1974 році. Знаходився він на упаковці жувальної гумки.
- в 1981 році розробку взяли для маркування та обліку військового обладнання американської армії.
Саме тому цей винахід має кар'єрний ріст від гумки до військового потенціалу.
Чудодійний принтер етикеток
Сам винахід не лише стандартизується, але й став доступним, популярним та конче необхідним моментом для підприємців. Крок сучасного ведення торгівлі неможливий без зручного принтеру етикеток. Цей поширювач інформації про кожен товар https://terminal-soft.com.ua/printery-etiketok є мастхевом для складів і великих мереж.
Переваги принтера етикеток:
- відомості під кожен товар,
- можливість редагування інформації (ціни, деталей, назви),
- індивідуальне маркування зі розпізнаванням штрихкодів,
- швидко та зручно при оперативній роботі із свіжими товарами, які підлягають реалізації.
Плюсами таких принтерів є можливість друку як маркування для полиць магазинів про продукцію, так і наліпки, які безпосередньо необхідні для фасування.
Обладнання для друку є багатофункціональним. Але в залежності від конкретних цілей їх можна розділити на такі типи:
- мобільні принтери штрихкодів. Це портативні невеликі засоби, що підійдуть для невеликих складів,
- настільні, підключені до ПК для магазинів та торгових мереж,
- комерційні - для оптових складів та супермаркетів, доречні для друку цінників.
- промислові для великої кількості товарів.
- спеціалізовані для роботи з певними форматами в певних галузях.
При виборі такого помічника слід звернути увагу на сервіс обслуговування, технічну підтримку та офіційну гарантію від виробника.