Достовірна діагностика - це ключ не лише правильного діагностування та відповідної формули лікування, але й профілактична процедура, яка дасть впевненість для здоров’я. Багато пацієнтів, чуючи про направлення на МРТ, бояться. А чи справді така страшна магнітно-резонансна томографія як її малюють? Що потрібно знати, як підготуватись, а також про протипоказання й коли необхідно звернутись, розповідають на сайте m-plus.com.ua провідної діагностичної клініки Києва.
Своєчасний діагноз
Найсучаснішим та найточнішим методом дослідження, який достовірно покаже діагностику захворювання є МРТ або ж розшифровано магнітно-резонансна томографія. Як результат - у своєчасному діагностуванні отримується визначеність максимально правильного плану лікування. Головне не відкладати власне здоров’я та життя. Іноді квапливість дозволяє своєчасно і зокрема дешевше усунути збої організму, а “поставка в чергу” дуже часто грає у зворотному напрямку.
Тому допомога клінік з сучасним обладнанням зроблять послугу в найкоротші терміни, з розумінням важливості своєчасного діагнозу. Результати МРТ мають перевагу в безпомилково виявити проблему й діяти у вірному ключі методів лікування, уникаючи граблів додаткових досліджень й прийому непотрібних препаратів.
Показання до МРТ
Даний метод обстеження є абсолютно безпечним. За потреби його призначають дітям від народження та навіть вагітним. З профілактичною метою МРТ головного мозку радять проводити раз у 2 роки
Рекомендується звісно за наявною наступною симптоматикою:
- тривалий головний біль, запаморочення,
- порушення координації рухів,
- часті непритомності,
- оніміння,
- біль та набряки суглобів,
- порушення мови, слуху, зору,
- біль у спині,
- інші травми задля хірургічного втручання.
Окрім безпечності обстеження має свої особливості.
- детальне інформування про специфіку процедури,
- фізична та психологічна підготовка,
- для проведення знімаються усі прикраси, годинники, мобільний.
А чи існують протипоказання до проведення МРТ?
МРТ не завдає жодної шкоди організму. Пацієнт після процедури немає дискомфорту чи негативних наслідків. Апаратний вплив не позначається на функціонуванні органів чи ділянок тіла.
Винятками можуть бути лише різні імпланти чи конструкції на органах, такі як:
- гемостатичні кліпси на судинах,
- кардіостимулятори, слухові апарати,
- фіксаційні конструкції,
- механічні клапани серця,
- медичні вироби, котрі мають маркування та немедичні сторонні тіла.